موش کش فاکورات پلت(برودیفاکوم) محصول کشور ایتالیا

تحولی در مبارزه با موش در جهان

دارای رتبه بندی درجه ۱ از سازمان جهانی بهداشت

دارای مجوز رسمی از وزارت جهاد کشاورزی جمهوری اسلامی ایران

سم فاکورات :

این سم ساخت کشور ایتالیا می باشد. ماده اصلی سم موش کش فاکورات ماده ضد انعقاد برودیفاکوم بوده که بر علیه جوندگان مقاوم به سایر ضد انعقاد ها کاملا موثر است . در ترکیب حبه های موش کش فاکورات ماده موثر برودیفاکوم 0/005 گرم و ماده جذب کننده در آن تا 100 گرم موجود می باشد.

ویژگی ها :

فاکورات یک طعمه موش کش آماده است که مخلوط متناسبی از مواد خوراکی و جذب کننده بوده و بنابر این برای تمامی جوندگان نظیر موش های نروژی و موش های سیاه خانگی جذاب و مورد پسند می باشد . ماده موثر موجود در فاکورات ، برودیفاکوم است که متعلق به نسل دوم مواد ضد انعقاد ( غیر مستقیم ) بوده و با خوردن یک دز آن توسط جوندگان مرگ ناشی از خونریزی داخلی رخ می دهد . این مرگ بدون درد و زجر بوده و اثر آن قطعی می باشد . به این صورت که پس از خوردن آن جوندگان دجار ضعف شده و احساس تشنگی و شوک به آنها دست میدهد . بنابراین به دنبال هوای تازه به محیط های خارج از ساختمان رفته و در محل باز می میرند.

مقدار مصرف :

مقداری از طعمه فاکورات را در محل های سرپوشیده و یا مکان هایی که برای تغذیه موش ها مناسب می باشد نظیر کناره دیوارها ، در امتداد شکستگی دیوارها ، نزدیک گودال ها ، زیر پل ها ، لا به لای ترون و شمشاد ها قرار دهید سپس هر 2 تا 3 روز حبه های فاکورات را چک کرده و تا زمانی که مصرف می شود ادامه دهید.

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

سم موش فاکورات (برودیفاکوم)

  • کد محصول: پلیت
  • موجودی: موجود
  • 550,000ریال


برچسب ها: سم, موش, فاکورات, مرگ موش, طعمه موش, موش, کش, تله, موش