راکومین طعمه موش کش گندمی

محصول بایر آلمان

در بسته های 250 گرمی

خواص بیولوژیکی

راکومین ماده بسیار موثریست که در نابودی اقسام موش مانند موش کور و موش خانگی به بهترین وجه نتیجه می دهد. تغذیه روزانه حتی کمتر از یک میلی گرم ماده موثر کافیست که بعد از 4 تا 5 روز موشها معدوم شوند. موشها بدون نگرانی از مسمومیت به سراغ راکومین رفته با میل و رغبت از آن تغذیه می کنند. مرگ موشها در اثر راکومین مانند مرگ به علت پیری رفته رفته در جانور ظاهر می شود و به این علت موشهای دیگر متوجه علت آن نمی شوند. خوردن موشهائی که در اثر راکومین مسموم شده اند برای گربه ها خطری ندارد.

طرز مصرف

طعمه راکومین بایستی در محلی محفوظ از باران در سر راه موشها قرار داده شود. برای موشهای خانگی در هر محل 10 گرم طعمه کفایت می کند ، ولی در مورد موش کور حداقل 250 گرم لازم است که بهتراست در داخل جعبه ، تنبوشه ، لوله های پلاستیکی یا امثالهم قرار داده شود. فواصل بین طعمه ها نبایستی بیشتر از 5 متر باشد و در صورت کثرت موشها این فواصل بایستی به 1 تا2 متر تقلیل داده شود.

جدای اینکه موش ها کمی ترسناک به نظر می رسند "البته از نظر شما فقط چندش آور هستند"، خوردن وسایل منزل، آلودگی و بیماری چیزی نیست که بتوان آن را تحمل کرد. آستینها را بالا بزنید که می خواهیم با کمک گرفتن از گام های پیش رو، آنها را به دام بیندازیم و از شر آنها خلاص شویم.

روش اول: تله موش
1
محل تردد موش ها را پیدا کنید.

هر جایی که آثار خوردگی، و فضله موش پیدا کردید و سر و صدایی شنیدید، می تواند مسیر تردد موشها باشد. 

2
حداقل 4 عدد تله موش تهیه کنید.

هر چه تعداد تله موشها بیشتر باشد، احتمال به دام افتادن آنها هم بیشتر می شود.

3
دستکش پلاستیکی به دست کنید.

هنگام آماده کردن تله موش ها بهتر است دستکش به دست داشته باشید. موش ها به بوی انسان حساس هستند و از تله ها دوری می کنند مگر اینکه خیلی گرسنه باشند.

4
مقداری طعمه و یک تکه جوراب زنانه پیدا کنید.

برای طعمه می توانید از بادام زمینی و گردوی بو داده، کره بادام زمینی، بیسکویت کرمدار و شکلات استفاده کنید. موشها به مواد غذایی شیرین، چرب و بودار جذب می شوند. مقداری طعمه را لای یک جوراب زنانه بپیچید و آن را به محل طعمه روی تله موش گره بزنید. با این روش احتمال عمل کردن تله موش هنگام جویدن و جدا کردن طعمه بالا می رود.

5
تله موش ها را در اتاق ها و جاهای مختلف منزل در مسیر تردد آنها قرار دهید.
6
تله ها را برای چندین ساعت رها کنید.

تله ها را برای چندین ساعت رها کنید و در اطراف آنها سر و صدایی ایجاد نکنید تا موش ها بدون ترس در خانه به دنبال غذا حرکت کنند و  در تله ها به دام بیفتند. معمولا شب هنگام وقتی همه خواب هستند و سر و صدایی نیست موش ها به تله می افتند.

7
تله ها را چک کنید.

اگر موش به دام افتاده بود تله را به همراه موش داخل کیسه زباله بیندازید و از منزل خارج کنید.

روش دوم: چسب موش
1
محل تردد موش ها را پیدا کنید.

هر جا یی که آثار خوردگی و فضله موش پیدا کردید و سر و صدایی شنیدید، می تواند مسیر تردد موشها باشد. 

2
مقداری "چسب موش" از داروخانه خریداری کنید.
3
دستکش پلاستیکی به دست کنید.
4
 

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید

سم موش راکومین (گندمی)

  • تولید کننده: المان
  • کد محصول: گندمی
  • موجودی: موجود نمی باشد
  • 20,000ریال


برچسب ها: راکومین, موش کش, موش, کش, راکومین, موش کش بایر | موش کش راکومین, ترک, موش کش راکومین بایر | موش کش گندمی, مرگ موش, موش انباری | موش کور موش وحشی |